Депутат Трускавецької міськради “забув” повідомити про автомобіль за півмільйона

logo
186402_deputat_truskaveckoji_miskradi_zabuv_povi.jpeg


08.05.2018, 09:49

НАЗК, автомобиль, депутат, ТрускавецДепутата Трускавецької міської ради оштрафували, бо не повідомив НАЗК про купівлю автомобіля BMW X5 вартістю понад 522 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За участі прокуратури Львівської області Трускавецький міський суд визнав винним депутата місцевого органу самоврядування у вчиненні двох адмінправопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Перебуваючи на виборній посаді, чоловік був зобов’язаний повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані. Проте народний обранець не задекларував купівлю автомобіля BMW X5 вартістю понад 522 тис. грн.. та кошти від відчуження Mercedes-Benz за більш як 173 тис. грн.

За наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу на суму 1700 грн. Вказане судове рішення може бути оскаржене особою у апеляційному порядку.

Депутат Трускавецкого городского совета оштрафовали, потому что не сообщил НАЗК о покупке автомобиля BMW X5 стоимостью более 522 тыс. грн. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

При участии прокуратуры Львовской области Трускавецкий городской суд признал виновным депутата местного органа самоуправления в совершении двух админправонарушений, связанных с коррупцией, предусмотренных ч.2 ст.172-6 КУоАП (нарушение требований финансового контроля).

Находясь на выборной должности, человек обязан сообщить Национальное агентство по предупреждению коррупции о существенных изменениях в имущественном состоянии. Однако народный избранник не задекларировал покупку автомобиля BMW X5 стоимостью более 522 тыс. грн .. и средства от отчуждения Mercedes-Benz за более чем 173 тыс. грн.

По результатам судебного рассмотрения к виновному лицу применено взыскание в виде штрафа на сумму 1700 грн. Указанное судебное решение может быть обжаловано лицом в апелляционном порядке.


А поділитися?