Депутати ЛМР виділили гроші для викупу стадіону «Торпедо»

logo


Міська рада Львова виділила 20 млн грн лікарні швидкої медичної допомоги та 5 млн грн на викуп стадіону «Торпедо». Такі зміни до бюджету розвитку погодили депутати Львівської міськради під час позачергового засідання сесії 20 лютого. За зміни до бюджету розвитку проголосував 41 депутат.

Як повідомила керівниця департаменту економіки ЛМР Ірина Кулинич, зміни до бюджету розвитку, зокрема, стосуються виділення 20 млн грн на потреби лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. Миколайчука.

Окрім того, у бюджеті розвитку передбачили по 20 тис. грн на виготовлення проектів для ремонту опалення у міських школах. Ще 5,1 млн грн передбачили для викупу у банку «Львів» стадіону «Торпедо», що на вул. Золотій.

Також 600 тис. грн з бюджету розвитку виділили для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, що базується у Львові. Міський голова Андрій Садовий уточнив, що це лише перша субвенція для військових і місто планує виділити ще 600 тис. грн на потреби військової частини.

Нагадаємо, що мер Львова Андрій Садовий закрив засідання сесії 13 лютого через відмову депутатів голосувати за зміни до бюджету розвитку. Тоді депутати якраз і вимагали виділити гроші на завершення спорткомплексу для військових 80-ї бригади, викуп стадіон «Торпедо» тощо.