Депутати Львівської міськради звільнили забудовника від сплати інвестиційного внеску

logo
151157_deputati_lvivskoji_miskradi_zvilnili_zabu.jpeg


ВеремчукДепутати Львівської міської ради на сесії львівської міськради звільнили ГУ МВС у Львівській області від сплати інвестиційного внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова. Мова йде про будівництво першої та другої черги 10-поверхових будинків на вул. Замарстинівській, 233. Про це пише Дивись.Info.

Питання викликало суперечки серед депутатів. Як заявив Ігор Телішевський насправді йдеться про звільнення від інвестиційного внеску компанії «Ріел».

«Ми не можемо приймати цю ухвалу. Внесок має сплатити «Ріел», є договір в якому «Ріел» названий замовником. Ми лобіюємо інтереси забудовника», – заявив депутат.

Своєю чергою, ініціатор  ухвали Валерій Веремчук запевнив, що йдеться саме про управління МВС, а «Ріел» у документах не фігурує. Під час обговорення депутати наголосили, що компанія «Ріел», будуючи на землях Міністерства внутрішніх справ, продає квартири за ринковою ціною.

Втім, попри заперечення фракцій ВО «Свобода», «Українська галицька партія» та «УКРОП», ухвала була прийнята. «За» проголосували 19 представників Об’єднання «Самопоміч», по 6 депутатів від БПП «Солідарність» та «Народного контролю», а також 2 представників «Громадянської позиції» та Секретар ЛМР. 

Раніше Форпост писав Місто знову готове “пробачити” забудовнику мільйони гривень?


А поділитися?