Депутати Львівської обласної ради закликали країни-члени НАТО закрити небо над Україною

logo


image

Депутати Львівської обласної ради закликали країни-члени НАТО закрити небо над Україною та допомогти винищувачами для захисту держави. Відповідне звернення вони ухвалили 5 березня.

У документі йдеться, що війна Росії проти українського народу, який став на захист свободи та європейських цінностей демократії, забирає життя тисяч мирних українців.

“У містах України руйнуються житлові будинки, об’єкти соціальної інфраструктури: лікарні, освітні заклади. Усе це спричинене нальотами російської військової авіації та ракет, що без розбору гатять по Україні. Результати цього варварства бачить увесь світ”, — звертаються депутати.

Звернення до світових політиків про закриття неба підтримала й асоціація місцевих рад “Ради Львівщини”.

“До захисту рідної землі залучені чи не всі українці. Нам необхідна допомога НАТО. Асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” солідарна з радами різних рівнів, Верховною Радою та Президентом України Володимиром Зеленським. Ми закликаємо НАТО закрити небо над Україною!!!! NATO, close the sky over Ukraine!” — йдеться у дописі.

Міський голова Львова Андрій Садовий на Facebook-сторінці написав, що кожна година дебатів про те, чи треба закривати небо над Україною — це сотні невинних смертей.

“Я не знаю, як всі лідери, у чиїх повноваженнях таке рішення, будуть з цим жити. Думаєте, своєю бездіяльністю ви захистите себе від війни? Якщо сьогодні ви не закриєте небо над Україною, то вже завтра війна прийде до вас”, — пише Андрій Садовий.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону