Депутати Львівської облради ставили корупціогенні позначки у бюлетенях таємного голосування за голову ради

logo


image

Головою Львівської обласної ради сьогодні обрали Ірину Гримак з “Європейської солідарності”.

Депутатка Львівської обласної ради Парасковія Дворянин опублікувала у Фейсбуці світлину зі запитанням: “Як Ви думаєте, що це таке?”

Читачі мали би самі здогадатися, що на світлині – різновиди позначок, які ставили депутати від різних фракцій Львіської обласної ради під час таємного голосування за голову облради. 

Журналіст Арсен Данилюк у коментарях намагався логічно з’ясувати авторів позначок: 

“Задачка на логіку. W – це, зрозуміло, ЄС. Припускаю, Самопоміч не підтримала жодного кандидата, тому + означає голоси від Слуги народу. V – імовірно Батьківщина. Х та V з крапочкою – це, підозрюю, НРУ і За майбутнє. Залишається інтрига з нулем. Голос чи УГП?”

На фото видно підрахунок лише 57 голосів. Ще 4, відданих під час таємного голосування за Ірину Гримак від “Європейської солідарності”, залишилися поза кадром. 

Депутат від ВО “Свобода” Едуард Лимонов і Олег Панькевич під час сесії пропонували зберегти недоторканними бюлетені для поліції. Щоправда, робили це не дуже наполегливо, без практичних дій, нібито заради додаткових торгів з переможцями виборчої кампанії, до яких цього разу ВО “Свобода” не належить. 

Після заяви Олега Панькевича новообрана Ірина Гримак оголосила перерву у роботі сесії. Що станеться з бюлетенями, поки що не зрозуміло. Трансляція сесії припинилася.