Депутати підтримали ідею будівництва метро у Львові

logo


Міськрада повинна розробити дорожню карту щодо вирішення цього питання.

У Львові може з’явитися метрополітен. Ідею його будівництва спочатку в петиції підтримали жителі міста, тепер же схвалення отримали і від депутатів міськради.

У петиції йдеться про те, що слід розморозити проєкт будівництва львівського метрополітену. Її підтримали 34 депутати. Про це пише zaxid.net.

Читайте також:

Серце підземки. Який вигляд має будівництво метро на Виноградар

Автор петиції Василь Лозовий зазначив, що через 10-15 років Львів розростеться і його частиною можуть стати Винники, Брюховичі, Сокільники, Дубляни, Малехів та інші сусідні села. Тож аби запобігти транспортним пробкам у місті, варто розвантажити вулиці від транспорту й збудувати метро – підземне чи наземне. Водночас автор петиції пропонує заборонити будівництво метрополітену в історичному центрі Львова в радіусі одного кілометра від ратуші.

Після підтримання петиції депутатами тепер міський департамент житлового господарства та інфраструктури до наступної сесії міськради має підготувати дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Нагадаємо, ідеї будівництва метро у Львові обговорюють кілька останніх десятиліть. У середині 1980-х була невдала спроба провести трамвайну лінію під землею, під час якої пошкодили історичні будівлі.

ВідеоДві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року

Метробудівці на чотири кілометри продовжать Печерсько-Сирецьку лінію на правому березі столиці. Але чи вирішить це проблему пасажироперевезення у Києві, адже величезний лівобережний масив Троєщина знову залишився лише з обіцянками про метро.

Дві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року