Депутати погодили поділ землі на Пластовій,13 між “Львівводоканалом” і “Зеленим містом”

logo
200860_deputati_pogodili_podil_zemli_na_plastovi.jpeg


Ухвала передбачає затвердження ЛКП “Львівводоканал“ технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Пластовій, 13 та надання ЛМКП “Зелене місто“ земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.

19 липня на позачерговій сесії Львівської міськради депутати підтримали питання про затвердження технічної документації, що стосується земельних ділянок на вулиці Пластовій, 13, – передає 032.ua.

У сесійній залі розгорнулася дискусія про майбутній сміттєпереробний завод, який мають побудувати якраз на вулиці Пластовій, 13.

“Питання довіри сьогодні стоїть, коли ми спілкуємось про будівництво сміттєпереробний завод на Знесінні та на Кривчицях. За стільки років питання очисних споруд і їхньої модернізації не стояло на порядку денному ні нашого скликання, ні попередніх. Всього лише 7 млн грн виділяють на їхню модернізацію із необхідних 150 млн євро. Як може громада довіряти владі”, – зазначила депутатка Юлія Гвоздович та наголосила на потребі проведення екологічних комісій, публічних обговрень з громадою.

Читайте також: У Львові оголосили про початок конкурсу «BookForum Best Book Award». Подробиці

Фракція “Укроп” в свою чергу заявила, що не голосуватиме за це питання, оскільки вчора, 18 липня у Львові відбулися громадські слухання з приводу будівництва сміттєсортувального заводу у Львові на вул. Пластовій. У слуханнях взяло участь 325 людей, які одностайно – 321 голосом “проти” висловили свою позицію.

Окрім цього, депутати наголосили, що досі не було показано ні громаді, ні депутатському корпусу чіткого плану, стратегії будівництва заводу, не було доведено доцільності його розташування саме на вулиці Пластовій.

Після цього у роботі сесії ЛМР оголосили перерву, повернувшись з якої 33 депутати проголосували “за” відповідне рішення.

Нижче можете переглянути витяги з проекту ухвали:


А поділитися?