Депутати вдвічі збільшити премії чиновникам Львівської міськради

logo


image

Посадовці Львівської міськради тимчасово зможуть отримувати премії розміром 400% від свого окладу. Відповідну ухвалу на сесії 25 листопада підтримали 49 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

Сесія Львівської міськради внесла зміни до бюджету Львівської МТГ на 2021 рік і передбачила вдвічі більші премії для посадовців.

Протягом року працівники мерії могли отримувати щомісячні премії, розмір яких становить 200% від їхнього посадового окладу. Такі умови оплати праці заклали у бюджеті-2021, втім тоді передбачили можливість перегляду розміру премій.

Тепер депутати встановили, що протягом листопада-грудня чиновникам можуть виписувати премії розміром 400% від їхнього посадового окладу. Тим часом розмір премій заступників міського голови Львова на ці два місяці визначили на рівні 250% від їхнього посадового окладу.

Реклама партнерів

Зазначимо, зарплату посадовця Львівської міськради та заступників мера формує низка показників: оклад, доплати за ранг, надбавки за вислугу років та за високі досягненні у праці, за роботу з таємними документами, а також премія.

Нерідко працівникам мерії дають додаткові премії з нагоди різних свят (до Дня місцевого самоврядування, до Дня Незалежності чи Дня Конституції) та разову матеріальну допомогу. Таким чином саме надбавки і премії становлять левову частку місячної зарплати.

Офіційно «гола» ставка міського голови Львова цьогоріч становить 16 400 грн, проте він може заробляти від 40 до 120 тисяч грн місяць. Посадовий оклад заступників Садового коливається від 8 до 14 тисяч грн, але разом із усіма доплатами їм можуть нараховувати від 40 до понад 100 тисяч грн. Детальніше про всі зарплати топ-чиновників у 2021 році можна дізнатися тут.

Нагадаємо, на початку 2020 року у Львові виник скандал довкола зарплат Андрія Садового, його заступників та високопосадовців мерії. Виявилось, що їм нараховують значні премії. Депутати навіть хотіли тимчасово заборонити нарахування премій, доплат та матеріальних допомог меру та його заступникам, але це зробити їм не вдалося.

Потім з’ясувалось, що в кінці 2020-го всім заступникам Садового дали майже по 100 тисяч грн премії. За весь рік кілька з них доробились до мільйонних статків, інші заступники наблизились до суми в 1 млн грн. Всі деталі – за цим посиланням.

Як писав Львівський портал, на премії для працівників Львівської міськради у бюджеті на 2021 рік заклали близько 260 млн грн, що становить більше третини усього фонду оплати праці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.