Депутати виділили землю для будівництва житлового кварталу на місці молокозаводу у Львові

logo
215667_deputati_vidilili_zemlju_dlja_budivnictva.jpeg


У четвер, 20 вересня, під час засідання сесії Львівської міськради депутати затвердили ПрАТ «Львівський міський молочний завод» проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Рудненській, 8. За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів.

Ухвала передбачає надання в оренду двох земельних ділянок площею 4,3 га і 0,3 га на вул. Рудненській на 5 та 10 років відповідно. На цій території передбачено звести комплекс багатоповерхівок, школу та дитсадок.

Усі будівлі заводу, які є на цій території, передбачено знести. На цій ділянці було заплановано будівництва кількох будинків із 30 житловими секціями. Передбачено, що у цих будинках буде 1150 квартир, де зможуть жити 3,5 тис. людей.

Приблизні межі території, де буде будівництво

У 2009 році «Львівський міський молочний завод», який працював у Львові з 1964 року, припинив роботу. Тоді ж на заводі було демонтоване і вивезене все обладнання.

Цей завод входить до групи компаній «Континіум», одним із співвласників якої є відомий львівський бізнесмен Петро Димінський. У «Західну молочну групу» (складову «Континіуму») входять загалом близько десятка молокопереробних підприємств, що випускають продукцію під торговою маркою «Комо».


А поділитися?