Депутати ініціюють впровадження в ТМО 1 Львова офіційної оплати та електронного додатку послуг

logo


Депутати ініціюють впровадження в ТМО 1 Львова офіційної оплати та електронного додатку послуг

Львів’яни скаржаться про те, що є багато неофіційних платежів – від закупівлі ліків до оплати аналізів.

Депутат Львівської міської ради Віталій Троць звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням запровадити в Першому медичному територіальномуоб’єднанні Львова офіційну оплату за послуги та електронний додаток для відображення оплат та розрахунків вартості послуг.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Депутат зауважив, що під час засідання Опікунської ради при Першому ТМО обговорювали звернення львів’ян, які лікуються чи проходять обстеження у  медичному закладі, про те, що є багато неофіційних платежів – від закупівлі ліків до оплати аналізів.

«Під час засідання ми дали доручення директоруПершому ТМО розробити відповідну систему, яка насамперед допоможе лікарям отримувати гідну зарплату та зробити усі оплати прозорими та офіційними, через касу чи електронний додаток. Крім цього, кожен пацієнт має бачити розрахунки вартості послуг: скільки покриває держава, скільки – громада та скільки йому залишається оплатити за певні додаткові послуги, котрі не покриваються», – наголосив він.  

Також за дорученням міського голови Львова Андрія Садового, за результатами сесії доПрезидента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-Міністра та Міністра охорони здоров’я буде підготовлене звернення,  щоб на державному рівні провели зміни для зменшення оподаткування заробітної платні працівників медичної галузі. Це дасть можливість підвищити реальний дохід медичних працівників та побороти неофіційні оплати.  

Нагадаємо, Варіанти раніше писали про те, що лише на двох сайтах львівських медзакладів є інформаціяпро безоплатні послуги.