Депутати Львівщини хочуть відстрочку від призову для педагогів закладів позашкільної освіти

logo


Львівська облрада внесла зміни до бюджетуЛьвівська облрада внесла зміни до бюджету

Львівська обласна рада на пленарному засіданні 12 березня
прийняла звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Про це пише Четверта студія.

У своєму зверненні депутати пропонують «внести зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме: – абзац третій частини третьої статті 23 Закону України
«Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., №16, ст. 225 із наступними змінами) викласти в такій редакції:

«наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, за умови що вони працюють
відповідно у закладах вищої чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійно-технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.»

Ця пропозиція важлива для забезпечення стабільності освітнього процесу у країні. Враховуючи важливість завдань, які виконують вищезазначені категорії працівників, вони повинні мати можливість продовжувати свою роботу в цей непростий період.

Ми сподіваємося на
розуміння та підтримку при внесенні змін до законодавства для забезпечення стабільного функціонування освіти у час війни з країною-агресором рф», – йдеться у зверненні.