Депутати погодили ліквідацію одного з комунальних підприємств Сихова

logo


Депутати проголосували за ліквідацію ЛКП “Хуторівка” шляхом приєднання до ЛКП “Житловик-С”.

Вчора, 2 листопада на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про припинення ЛКП “Хуторівка” шляхом приєднання до ЛКП “Житловик-С”.

“За” проголосували 42 депутати.

Згідно з документом, для вдосконалення структури управління житловим господарством у Сихівському районі Львова та підвищення ефективності обслуговування житлових будинків, ЛКП “Хуторівка” мають
ліквідувати, а майно комунального підприємства перейде до ЛКП “Житловик-С”.

“При реорганізації комунальних підприємств шляхом приєднання, одна юридична особа включається до складу іншої юридичної особи, яка продовжує існувати й надалі, але вже в більшому масштабі. Організація, яку приєднують, припиняє свою діяльність.

В укрупненій управляючій компанії будуть пропонуватися посади працівникам ЛКП, які мають досвід в сфері обслуговування житлового фонду, знають проблематику
будинків району, потреби мешканців та методи їх вирішення” – йдеться у пояснювальній записці до ухвали.

Також депутати затвердили створити комісію з припинення ЛКП “Хуторівка”, яку очолила заступник голови Сихівської РА з соціально-економічних та гуманітарних питань Ірина Дякун.

Нагадаємо, наприкінці вересня цього року депутати погодили скорочення чисельності працівників Львівської міської ради на 20%. Загалом у міськраді планують змінити загальну чисельність працівників мерії, ліквідувавши 380 посад, – до 1471.