Депутати виділили для Львівавтодору 78 мільйонів гривень

logo


Депутати Львівської міськради збільшили статутний капітал ЛКП “Львівавтодор” до 3,01 мільярда гривень

8 лютого на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про збільшення розміру статутного капіталу ЛКП “Львівавтодор”, що займається ремонтом вулиць у Львові, паркуванням, впровадженням електронного квитка.

Про це пишеЧетверта студія з посиланням на Варіанти.

“За” проголосували 46 депутатів.

Зокрема, для забезпечення ефективної роботи підприємства цьогоріч планують визначити розмір його статутного капіталу у 3,01 млрд грн, таким чином збільшивши його на 78 млн грн.

“Збільшити розмір статутного капіталуЛКП “Львівавтодор” на 78 000 000 грн та визначити його у розмірі 3 061 974 852грн 40 коп.” – йдеться у документі.

У пояснювальній записці до проєкту ухвали вказано, що поповнення статутного капіталу цього підприємства з бюджету Львова зумовлене виконанням у 2024 році наявних перед Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку зобов’язань відповідно до умов укладених договорів, сплати місцевого внеску та реалізації наявних інвестиційнихпроєктів.

Зазначимо, вчора на своєму засіданні комісія транспорту Львівської міськради більше ніж на половину зменшила видатки на ремонти вулиць, щоб скерувати кошти на статутні капітали “АТП №1”, “Львівавтодору” та “Львівелектротрансу”.

Також з грудня минулого року у “Львіватодорі”, в рамках впровадження е-квитка, відкрили нові вакансії контролерів громадського транспорту.

Додамо, у серпні 2023 року депутати Львівської міськради затвердили рішення про поповнення статутного капіталу ЛКП “Львівавтодор” на 2,9 мільярдагривень.

Коментарі

Позначки: картка ЛеоКарт, ЛеоКарт, ЛКП “Львівавтодор”, ЛКП «Львівелектротранс»