Депутати затвердили програму з встановлення когенераційних установок у Львові

logo


Депутати затвердили програму з встановлення когенераційних установок у Львові 

четвер, 4 липня 2024 р. о 12:50

Депутати затвердили програму з встановлення когенераційних установок у Львові 

Сьогодні депутати ухвалили Програму влаштування газопоршневих когенераційних установок для ЛМКП Львівтеплоенерго.

Нагадаємо,ЛМКП Львівтеплоенерго протягом 2024-2025 рр.  встановить вісім газопоршневих когенераційних установок (КГУ) з метою забезпечення безперебійного функціонування об’єктів життєзабезпечення Львова, розподіленої генерації та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. 

“Львівтеплоенерго” реалізує цейпроєкт згідно з Меморандумом про взаємопорозуміння щодо залучення та використання міжнародної технічної допомоги для реалізації в Україні Програми “Проєкту енергетичної безпеки”, що фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID). 

Основними заходами реалізації програми є: доставлення обладнання вУкраїну, виготовлення проєктно-кошторисної документації, доукомплектація обладнання, виконання будівельно-монтажних робіт, обв’язка обладнання, пусконалагоджувальні роботи, реконструкція електропідстанції та електромереж. 

Орієнтовний обсяг фінансування програми – 654 млн грн.

Інше важливе питання підготовки Львова до опалювального сезону розглядалось депутатами в закритому режимі. 

Варіанти – онлайн газета новинЛьвова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів’ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024