Держава не повернула Львову 314 мільйонів гривень пільг і субсидій, – ЛМР

logo
168809_derzhava_ne_povernula_lvovu_314_miljoniv_.jpeg


14:28 7 лютого 2018 р.

У міськраді запевнили: «Міський голова Львова дав доручення в черговий раз скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, загрозливою для функціонування міста та роботи комунальних підприємств».

Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж запевнив: «Станом на 1 грудня заборгованість по державних надходженням для покриття пільг і субсидій становила 105 мільйонів гривень. Це без нарахувань за грудень. Грудневі нарахування становили 90 мільйонів гривень. Однак, у січні нам надійшло 68 мільйонів гривень для покриття пільг і субсидій. Це 52,4 млн. гривень для ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 15,9 млн. гривень для ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Однак, станом на 1 лютого залишаються не відшкодованими 126,8 млн. гривень, з них 97 мільйонів гривень – для ЛМКП «Львівтеплоенерго», а 29,7 млн. гривень – для ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

«За словами Степана Пакіжа, з огляду на ситуацію, яка склалася із заборгованістю по пільгах і субсидіях, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго», оскільки така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливість тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, назагал держава боргує Львову погашення 314 мільйонів гривень по пільгах і субсидіях – це пільги і субсидії та теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та інше», – поінформували також у міськраді.


А поділитися?Вам має сподобатись...