Десять ухилянтів за добу зупинили прикордонники Закарпаття: серед них і мешканця Львівщини

logo


Всіх доставили у прикордонний підрозділ для з’ясування обставин правопорушення

Кілька груп ухилянтів, які намагалися через гори дістатися сусідньої Румунії, зупинили впродовж минулої доби прикордонники відділення “Богдан” Мукачівського загону. Про це 12 травня повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Одного жителя Хмельниччини та двох жителів Рівненщини помітив під час патрулювання з повітря екіпаж гелікоптераприкордонників. “Чоловіки саме милувалися красою озера Несамовите. Проте, апогеєм подорожі трійки спритників мала стати Румунія, куди вони планували потрапити, подолавши ще 12 кілометрів шляху”, — йдеться у повідомленні.

Ще двох чоловіків з Київщини та Херсонщини затримав прикордонний наряд за 7 кілометрів від українсько-румунського кордону. “Від несподіваної зустрічі з прикордонниками в одному із гірських урочищ, “верхолази” вдалися навтьоки”, — повідомляютьприкордонники. Щоб їх зупинити, прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів.

Десять ухилянтів за добу зупинили прикордонники Закарпаття. Серед них і мешканця Львівщини Десять ухилянтів за добу зупинилиприкордонники Закарпаття. Серед них і мешканця Львівщини

Житель Львівщини свій маршрут в Румунію проклав через озеро Бребенескул.

“Троє його “колег” з Миколаївщини та Одещини збиралися підкорювати гору Клифа. Не зміг пройти повз наряди прикордонників й житель Житомирщини, який також збирався у високогір’я Карпат, щоб незаконно перетнути держрубіж”, — повідомляють у Держприкордонслужбі.

Зрештою, всіх доставили у прикордонний підрозділ для з’ясування обставин правопорушення.

Щодо затриманих склали протоколи про спробу незаконного перетинання державного кордону України. Справи скерували до суду.

Нагадаємо, прикордонники затримали шістьох ухилянтів, які намагатись незаконно перетнути українсько-румунський кордон. Чоловіки мализаплатити організаторам переправлення до 8 тис. доларів за особу,