ДФС ліквідувала «конвертаційний центр» на Львівщині

logo


ДФС ліквідувала «конвертаційний центр» на Львівщині
ДФС ліквідувала «конвертаційний центр» на Львівщині

фото: facebook.com/SFSofUkraine

Державна фіскальна служба (ДФС) ліквідувала «конвертаційний центр» на Львівщині, який надав послуги з «мінімізації платежів у бюджет» та здійснював виведення безготівкових коштів у готівку. Про це повідомляється на сторінці ДФС у фейсбуці.

Співробітники «центру» розробили тіньову схему діяльності, де з однієї сторони були  імпортери, гуртовики та інші компанії які мали можливість продавати «податковий кредит», а з іншої – компанії які мали потребу в готівкових коштах, та прагнули мінімізації сплати податку на прибуток, сплати єдиного соціального внеску, податку на доходи з фізичних осіб.

В результаті обшуків виявлено чорнові записи, первинну фінансово-господарську документацію залучених підприємців, 8  печаток та  понад 42 млн грн.

Нагадаємо: за словами голови Державної податкової служби (ДПС) Олексія Любченко найбільших збитків державі завдає зарплата в «конвертах» – $4,3 млрд, діяльність «скруток» і конвертаційних центрів – $1,5 млрд, підакцизні товари – $1 млрд, офшори – $0,8 млрд та збитки державних підприємств – $0,1 млрд.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті