Дим, шум та палені шини: у Львові пройшов перший етап змагань з дрифту (фото)

logo
99668_dim_shum_ta_paleni_shini_u_lvovi_projshov.jpeg


Цими вихідними у Львові біля стадіону “Арена Львів” пройшов перший тур Національних змагань з дріфтингу DCU: Drift Competitions of Ukraine.

Цього року на змагання зареєструвалась рекордна кількість пілотів – аж 45. Через це змагання проходили два дні. Перша частина – 10 червня – відбулись кваліфікаційні та добірні заїзди. 16 пілотів, які здобули відповідну кількість очок, потрапили в наступний день змагань, а між рештою організували парні заїзди “на виліт” – до формування вісімки кращих, яка й змагалась далі. Додамо, що через деякі технічні причини наступного дня не всі пілоти змогли виступати.

Наступний день, 11 червня для пілотів та гостей змагань був доволі епічним. З самого ранку і до обіду пілоти продовжили відпрацьовувати власні вміння на трасі самостійно та у парних заїздах.

До початку змагань учасники все ще тренувались у парних заїздахДо початку змагань учасники все ще тренувались у парних заїздах

До змагань допустили 28 пілотів із різних міст. Львів у основній сітці представляло декілька пілотів: Виговський Олексій, Кулик Андрій, Купич Андрій, Гумницький Данко, Корницький Андрій та Галущак Володимир.

В першу п’ятірку потрапив Корницький Андрій, який у загальному набрав 134 очка. У топ-20 на 18 позиції закріпився Купич Андрій, який набрав 28 очок на першому етапі.

Фото: "Львівські"Фото: “Львівські”

Як зауважують організатори, цього року змагання дещо складніші, ніж у минулих варіантах.

“Цьогоріч особлива конфігурація траси. Вона досить складна, однак яскрава та глядачами просто сприймається на “ура”, – додає голова Вінницької асоціації Гальчинський Андрій Володимирович.

Всі учасники отримують від суддів спеціальне завдання. Цього разу основною метою був обхід “сліпих” зон, правильний кут авто при поворотах на трасі, сполучення у парних заїздах.

Пеерміг Дмитро ІллюкПеерміг Дмитро Іллюк

Перемогу у змаганнях отримав Іллюк Дмитро, який приїхав з Одеси. Додамо, що у його “залізного коня” Nissan 200SX аж 1000 кінських сил. Дмитро отримав 240 очок, що є найвищим результатом. Друге місце отримав Грінчук Олександр – теж з міста Одеси. Його заїзди судді оцінили у 202 очка. Замкнув трійку лідерів у особистому заліку за кількістю загальних очок Кремець Сергій (Київ) на Mersedes – 164 очка.

Що цікаво, на львівській трасі були дуже різні машини, переобладнані та створені спеціально для дрифту. Так, відзначився Віталій Геращенко, який позмагатись приїхав на “Волзі”. Сам Віталій зазначає, що машину створили виключно для цього спорту, вона максимально адаптована для заїздів.

Вражаючим було і саме шоу-відкриття змагань. Глядачі насолоджувались досить екстримальним представленням як самих команд, а додатково отримали можливість поспілкуватись з улюбленими пілотами. Після виїзду на трасу всіх учасників, людям відкрили загорожу та дозволили поспілкуватись безпосередньо з пілотами.

Кожен з учасників дуже сподівався на перемогу, всі були впевнені в собі та обіцяли викладатись на повну. Що ж, це їм вдалось. Змагання пройшли видовищно, яскраво та результативно.

Але це ще не кінець. Нагадуємо, що завершився лише перший етап DCU: Drift Competitions of Ukraine. Наступний етап розпочнеться у Вінниці вже в неділю, 9 липня. Не пропустіть! Більше інформації за посиланням.


А поділитися?Вам має сподобатись...