Директор «Львівелектротрансу» отримав догану за невчасно задекларований новий автомобіль

logo
149299_direktor_lvivelektrotransu_otrimav_doganu.jpeg


Львівська мерія оголосила догану директору ЛКП «Львівелектротранс» та депутату Львівської облради Михайлу Сидоровичу за те, що він невчасно задекларував придбаний цьогоріч автомобіль Mercedes-Benz.

Йдеться про придбаний Сидоровичем за 446,5 тис. грн Mercedes-Benz S250 CDI 2012 року випуску. Директор «Львівелектротрансу» придбав автомобіль 4 квітня 2017 року, а декларацію про суттєві зміни майнового стану подав лише 26 травня. Тобто декларацію Сидорович подав через понад півтора місяці після придбання авто, тоді як за законом про запобігання корупції мав зробити це протягом десяти днів.

Mercedes-Benz S250 CDI (фото умовне)

25 вересня Франківський райсуд Львова визнав Михайла Сидоровича винним за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані). Таке порушення передбачає штраф від 1700 до 3400 грн, однак суд Сидоровича не оштрафував і закрив справу, посилаючись на закінчення термінів розгляду. Сам Михайло Сидорович на судовому засіданні пояснив, що не був добре обізнаний з вимогами закону, а також у цей час були мав з комп’ютерною мережею.

Після цього прокуратура Львівської області звернулась до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою притягнути директора «Львівелектротрансу» до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомив ZAXID.NET в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, після звернення прокуратури у жовтні в міськраді створили спеціальну комісію, яка вирішила оголосити Михайлові Сидоровичу догану.

Відтак, директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк підписала наказ, яким оголосила Сидоровичу догану. За словами Олега Партики, це перша догана, яку отримав Сидорович за час роботи на посаді директора ЛКП «Львівелектротранс».

65-річний Михайло Сидорович очолює «Львівелектротранс» з грудня 2015 року. До того він три роки керував комунальним АТП-1. У 2015 році він був обраний депутатом Львівської облради.


А поділитися?Вам має сподобатись...