Директор однієї з львівських шкіл отримає догану після скандалу з купівлею меблів

logo


Директор Львівської школи №95, у якій нещодавно відбувся скандал через купівлю батьками школярів меблів до класу, Юрій Миколович отримає догану. Про це ZAXID.NET повідомила начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Як повідомляв ZAXID.NET, у листопаді у школі №95 трапився скандал через купівлю меблів для класу батьками учнів другого класу. Мати однієї з учениць звинуватила вчительку у цькуванні її доньки через те, що вона не здала гроші на нові меблі для класу, які придбали батьки. Натомість батьки та адміністрація школи запевняють, що дитину ніхто не ображав.

Зоряна Довганик пояснила ZAXID.NET, що цю ситуацію не вдалось з’ясувати, однак під час перевірки у школі виявили інші порушення. «На жаль, чітко неможливо встановити, хто правий. Ми маємо заяви від батьківського колективу, що купувати шафи ніхто нікого не змушував, та заяву від мами, що до її дитини негативно поставилась вчителька через відмову здати гроші. Два взаємовиключні твердження не дозволили нам з’ясувати, що відбулось насправді», – сказала Зоряна Довганик.

Начальниця управління освіти додала: «Водночас ми виявили у школі інші порушення. Наприклад, адміністрація закладу не ознайомила батьків із наказом управління освіти про заборону збору готівки у школах. Також бухгалтерія не вчасно ставила на облік різне майно школи, зокрема і куплені меблі».

Саме за ці порушення Юрію Миколовичу і буде оголошена догана.