Директора львівського підприємства затримали при спробі дати хабар поліцейським

logo
241095_direktora_lvivskogo_pidpriemstva_zatrimal.jpeg


У Львові затримали керівника підприємства, який спробував дати хабар працівникам управління захисту економіки у Львівській області. Чоловік за дві тисячі доларів хотів відкупитися від кримінальної відповідальності.

Як інформує управління захисту економіки, його затримали працівники їхнього ж управління, яке він спробував підкупити, а також департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

За ці кошти чоловік хотів уникнути відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, виділених для капітального ремонту автодороги Львівщини. Щодо нього та його дружини раніше було відкрите кримінальне провадження щодо службового підроблення та розкрадання півмільйона гривень місцевого бюджету. Чоловік, який давав хабар, є директором підприємства, що виконувало заплановані ремонтні роботи, а його дружина є директором та засновником підприємства-субпідрядника.

фото УЗЕ у Львівській області

«Директора підприємства правоохоронці затримали в одному з закладів громадського харчування у Львові під час передачі усієї суми неправомірної вигоди. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України», ‒ повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Досудове розслідування триває.


А поділитися?