Директора «Львівспецкомунтрансу» не притягнуть до відповідальності

logo
161244_direktora_lvivspeckomuntransu_ne_pritjagn.jpeg


20 грудня у Шевченківському суді розглянули матеріали від Західного офісу Державної аудиторської служби України щодо розтрати коштів комунального підприємства його директором – Тарасом Стефанишиним.

Як йдеться у постанові суду, посадовця не притягнули до відповідальності через закінчення строків накладення адміністративного стягнення.

«Відповідно до ст.38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення. Згідно із ч.3 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КупАП», – постановила суддя.

Нагадаємо, провадження відкрили за ч.1 ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення законодавства про закупівлі), адже упродовж 2016 ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс» уклав низку договорів про закупівлю послуг поза системою держзакупівель «Prozorro».

Раніше аудитори провели ревізію та аудит на ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс» і виявили втрат на 51,5 млн грн.

Читайте також:

Андрій Садовий заявив, що у Львові не буде сміттєспалювального заводу.


А поділитися?Вам має сподобатись...