Диспетчерський пункт для водіїв трамваїв на Руській не закриватимуть

logo


У Львівелектротрансі кажуть, що пропозиції оренди приміщення на Руській, 18 є, однак офіційних рішень щодо цього не приймали.Фото: Фотографії Старого Львова

Фото: Фотографії Старого Львова

У Львові пропонують здати в оренду приміщення диспетчерської трамвайної служби на вулиці Руській, 18. Відповідне повідомлення опублікували на сторінці ППО ЛКП «Львівелектротранс» у Facebook.

«7 березня. нове керівництво ЛКП «Львівелектротранс» шокувало водіїв трамваїв черговою спробою здати в оренду останній диспетчерський пункт на вул. Руська 18, в якому – 65 водіїв трамваїв і 25 водіїв тролейбусів щодня проходять передрейсовий медогляд. У цьому диспетчерському пункті також знаходиться бригада слюсарів, які обслуговують трамваї на лінії», – йдеться у повідомленні.

У коментарі Tvoemisto.tv керівник ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза підтвердив, що до підприємства ззвернулись із пропозицією здати 1-2 кв. метри приміщення у оренду для закладу швидкого харчування. 

«Так, до нас звернулися із пропозицію надати там один чи два метри квадратних в оренду для закладу швидкого харчування. Однак, я розпорядився проаналізувати чи буде це передусім зручно і цікаво для персоналу, оскільки підприємство окрім орендної щомісячної плати запропонувало також забезпечити гарячими обідами й наших працівників. Жодних поспішних рішень з цього приводу я не приймав і не прийматиму. Усе інше це маніпуляції та недостовірна інформація», – повідомив Олег Береза.

За словами керівника ЛКП, нині проводять інвентаризацію усіх приміщень, що перебувають на балансі підприємства щодо рентабельності та вигідності договорів оренди приміщень.