Діти учасників АТО взяли участь у фотосесії для модного журналу «Джулія Моделс» (фотогалерея)

logo
79629_diti_uchasnikiv_ato_vzjali_uchast_u_fotos.jpeg


Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» розпочало співпрацю із модним та популярним журналом «Джулія Моделс», засновницею якого є Юлія Золотаренко. Першими учасниками такої цікавої співпраці стали діти наших Героїв із Львова і Трускавця.

Підготовка до фотосесії розпочалася із самого ранку. Малюків радо зустріли в магазині вишуканого дитячого одягу «Чіпполіно», що в торговому центрі «Калина» на ринку «Південний». Зайшовши в модну крамничку, в дітей одразу ж виникло одне запитання – що їм одягнути? І справді, вибір у магазині настільки великий, а сам одяг якісний та стильний, що не можна було зосередити свій вибір на чомусь одному.

Міні-моделі-5

Міні-моделі-6

Міні-моделі-7

Проте саме власники «Чіпполіна», маючи неабиякий досвід у підборі вбрання для дітей, зуміли одягнути кожного із малюків зі смаком та із відчуттям модного стилю.

Міні-моделі-8

Процес примірки одягу припав до душі дітям. Вони вже із перших хвилин відчули себе в ролі моделей, позуючи в новому вбранні перед своїми матерями.

Міні-моделі-9

Наступною на шляху підготовки до фотосесії став популярний салон-краси «Багіра» на вулиці Сеченова, 10. Майстер-модельєр Ольга .. взялася до відповідальної роботи – створення неповторного образу для кожного із учасників акції. Придивившись до обличь діточок, вислухавши побажання кожного із них, майстриня, наче скульптор, почала творити неймовірні шедеври.

Міні-моделі-11

Міні-моделі-12

Міні-моделі-13

Із захопленням за роботою перукаря-стиліста спостерігали всі: і колеги по роботі із салону «Багіра», і матері діточок, і самі діти, які мабуть чи не найбільше відчували переживали відчуття щирих позитивних емоцій від такого цікавого процесу. Кінцевим результатом зачісування та укладання стала оцінка високоякісної роботи перукаря Ольги … Адже кожному із маленьких учасників припало до душі те, що вони побачили в дзеркалі.

Міні-моделі-14

Міні-моделі-15

Довершити образ успішно вдалося і стилісту-візажисту Іванні Лукасевич, яка люб’язно погодилася взяти участь в цій акції краси та грації. Працюючи із відомою та популярною серед багатьох користувачів косметикою «UNAICE», основною характеристикою якої є найвища якість, візажист взялася наводити макіяж для майбутньої фотосесії.

Міні-моделі-16

Міні-моделі-17

Кожен помах косметичного пензлика професійною рукою Іванни Лукасевич «на очах» змінював образ міні-моделей. Ніжний, витончений та вишуканий макіяж доповнив і так прекрасний настрій у дітей, а красиві обличчя стали підставою для відблиску щастя і радості на їхніх обличчях.

Міні-моделі-18

Міні-моделі-19

Міні-моделі-20

Завершальним але точно незабутнім етапом акції стала сама фотосесія, яку провела у фотостудії «DoMino» (м. Львів, вул. Зелена, 149) неповторна фотомайстриня Домініка Сукач. Дівчина є улюбленицею багатьох людей, адже створила неповторні фотошедеври для наречених, сімей і дітей.

Міні-моделі-21

Міні-моделі-22

Завітавши у фотостудію «DoMino», свої погляди діти учасників АТО одразу ж звернули на вишукані різноманітні декорації та оздоблення. Тут, на кожній фотозоні, відчувалася атмосфера затишку, гостинності та граціозності. Діти одне наперед одним бігали по великих декоративно оздоблених залах. І не дивно, адже для відвідувачі фотостудії створені цілу низку цікавих місць: тут і велике ліжко із пелюстками троянд, і робочий кабінет із книгами та старовинним столиком і кріслами. Вже за мить учасники фотосесій можуть опинитися на сіновалі, а ще через кілька секунд – милуватися красою із висоти уквітчаної гойдалки.

Знаючи добре підхід до дітей, талановита фотомайстриня Домініка Сукач безпроблемно досягнула того ефекту фото, на який розраховували всі учасники. Емоційні і щасливі обличчя дітей Героїв на створених фото вже зовсім скоро стануть окрасою весняного журналу «Джулія Моделс», на презентації якого побувають і наші міні-моделі.

Від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» дякуємо діточкам, що стали першими в цій спільній акції із журналом «Джулія Моделс». Також щиро дякуємо засновниці супермодного та улюбленого дитячого журналу Юлії Золотаренко за відведену для проекту «Мій тато захищає Україну» сторінку для фото наших малюків. Також слова вдячності для всіх, хто, не шкодуючи власних сил і часу, подарував їх цим діточкам, підтримавши їхні заповітні мрії – побувати бодай на день в ролі моделей!


А поділитися?Вам має сподобатись...