«Дитячий форум» триватиме у Львові чотири дні

logo


14:45 7 травня 2018 р.

10-13 травня у Львові відбудеться унікальний фестиваль родинного дозвілля, у якому поєднаються розваги із отриманням корисних вмінь і навичок.

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Дитячий форум» об’єднає 35 найкращих видавництв та 250 новинок дитячої літератури, виданих спеціально до події. Відтак кожна дитина зможе знайти подію та книгу до душі».

Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зазначила: «Дитячий форум» – це не лише цікаво, але й надзвичайно потрібно. Ще Василь Сухомлинський писав, що книга – це те віконце, через яке діти бачать і пізнають світ й себе самих. І розуміючи це, ми передбачили кошти для підтримки Форуму. Відтак, 500 дітей з різних куточків області зможуть безкоштовно поринути у світ книги. Люди перестають мислити тоді, коли перестають читати і сьогодні для нашої країни, яка перебуває у стані війни та впевнено крокує у європейське майбутнє, ми не можемо цього допустити». 

В облдержадміністрації також поінформували: «Цьогоріч в межах «Дитячого форуму»  запланували понад 1200 заходів на восьми тематичних просторах – «Печера Жахайликів» (література), «Камелот» (спорт та рухливі ігри), «Задзеркалля» (музика та театр), «Галактична імперія» (наука та винахідництво), «Зачарований ліс» (екологія та мандри), «Ігросфера» (фестиваль настільних ігор), «Галявина Єдинорогів» (творчі майстер-класи), «Долина Драконів» (музейний простір). Окрім цього для дошкільнят діятиме окремий простір – «Королівський Дитячий садочок».

Організатор «Дитячого форуму у Львові, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль наголосила: «Дитячий форум» – це унікальна нагода для кожної дитини в одному місці знайти ту сферу, яка їм подобається найбільше. Батькам, для того щоб дитина обрала чим хоче займатися: чи це танці, чи малювання, потрібно обійти декілька десятків гуртків. Кожен з таких майстер класів коштує дорожче, аніж один день на Форумі».

В облдержадміністрації також розповіли: «Цьогоріч «Дитячий форум» відбудеться у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу». За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Але сталася халепа – загубилися чарівні ключі, які тепер дітям-відвідувачам у форматі гри необхідно зібрати».

«Загалом «Дитячий форум» очікує близько 15 тисяч відвідувачів. Детальніше із програмою форуму можна ознайомитись на сайті http://bookforum.ua/. Вартість вхідного квитка для дітей: на один день – 60 гривень, на чотири дні – 90 гривень, для дорослих: на один день – 30 гривень, на чотири дні – 50 гривень», – поінформували також прес-службі Львівської облдержадміністрації.