Діти повинні бути захищеними і знати свої права – поліція Львівщини

logo


В рамках акції «16 днів активізму проти насильства» співробітники ювенальної превенції поліціїЛьвівщини відвідують школи та інші дитячі навчальні заклади – розповідають учням про їх права, про поняття «Домашнє насильство», про те, яким воно буває та як він нього захиститись, а також проводять з учнями інтерактивні заняття, «круглі столи» та вікторини. 

«Ми ознайомлюємо школярів з їх основними правами, передбаченими законодавством України та міжнародними актами. Зокрема, про право на забезпечення необхідних умов розвитку, захист від насильства, а також від економічної,фізичної та сексуальної експлуатації. Бачимо, що нам вдаєтьсясь зацікавити учнів, адже ми намагаємось подати цю важливу інформацію у доступній формі: для молодших дітей – у вигляді гри, для старших – у вигляді вікторини або інтерактивного заняття. Мушу відзначити, що учні дуже активно цікавляться своїми правами – і це прекрасно, оскільки так вони привчаться їх захищати, а в подальшому – навчатимуть своїх дітей», – розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини капітан поліціїОльга Ковальчук.

Також правоохоронці наголошують на необхідності дотримання правил безпеки під час дії воєнного стану, правила поведінки під час сигналів повітряної тривоги та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Відділ комунікації поліції Львівської області