Дяка за чистоту: найкращий двірник Львова повернувся із першого в житті євротуру (Відео)

logo
194864_djaka_za_chistotu_najkrawij_dvirnik_lvova.jpeg


Мирослав Новоставський за роботою
Мирослав Новоставський за роботою

5 канал

Львів

21.06.2018 23:22

У березні Мирослав Новоставський взяв участь у конкурсі на найкращого двірника міста – і переміг, випередивши 116 інших претендентів

Найкращий двірник Львова повернувся зі свого першого в житті євротуру. Мирослав Новоставський у березні цього року переміг у конкурсі на звання найкращого у професії. У нагороду отримав подорож до Європи на двох. Разом із дружиною відвідали Польщу, Чехію, Угорщину та Австрію. Про свої враження від подорожі – поділилися з Мартою Шикулою.

Мирослав Новоставський показує світлини з подорожі. У пам’ять мобільного телефону найкращого двірника Львова ледь eмістилися сотні світлин.

Ділиться враженнями: “Словами негоден переказати, то все треба бачити. Ті країни, що я проїхав. Був у Кракові, Празі, Відні, Будапешті… В Кракові – то старе місто, гарне, Вісла, замки старовинні. У Празі теж, і ратуша, і всяке-всяке”.

За темою

У березні чоловік взяв участь у конкурсі на кращого двірника міста. Нагородою стала подорож до європейських країн. Мандрував разом із дружиною. Жінка зізнається – в успіх чоловіка одразу не повірила.

“Не сподівалася, але мало що може бути, може якусь премію дадуть, як буду вибирати. Кажу, що “вже стільки років працюєш, може й премію дадуть”. Я ніде не була, це перший раз, коли я поїхала за кордон. Де ми були, то дуже гарні міста. Чистота, ті фігурки на домах”, – згадує Анна Лозяк.

Мирослав щодня 4 роки поспіль наводить лад біля свого будинку. За це мешканці віддячили двірнику сотнями голосів у соцмережі під час конкурсу двірників. Серед 117 претендентів Мирослав став найкращим.

Колеги Мирослава Новоставського зізнаються, такі конкурси та подарунки неабияк мотивують працювати краще. Організатори кажуть, відтепер конкурс на найкращого двірника проводитимуть щорічно.

Марта Шикула, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою

“Жетон є? А як знайду?”: відомий персонаж Гусь з’явиться в столичному метро – постери


А поділитися?Вам має сподобатись...