Для дітей з особливими потребами на День св. Миколая у Львові влаштують благодійний концерт

logo
155381_dlja_ditej_z_osoblivimi_potrebami_na_den_.png


У День святого Миколая, 19 грудня, для дітей з особливими потребами у Львові організують благодійний концерт «Музика доступна кожному». Розпочнеться він о 16:00 у Львівській копальні кави на пл. Ринок, 10.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, участь у концерті візьме 16-річний скрипаль-віртуоз Ілля Бондаренко, який гратиме у складі українсько-аргентинського гурту.

«Ілля Бондаренко також має чимало труднощів – він родом із Донецька, його родина – переселенці, все дитинство він був об’єктом соціального штампу про те, що «скрипка – це не круто». Але він вчиться долати соціальні перешкоди і робить колосальні успіхи. І він хоче надихнути своїм прикладом однолітків. Показати їм, що можливо здійснити все – та це тривалий шлях боротьби, віри і мрії – особистої та суспільної», – зазначають організатори концерту.

Окрім Іллі Бондаренка у концерті візьмуть участь Наталя Лебедєва (рояль, Україна), Флавіо Ромеро (контрабас, Аргентина), Оскар Жюнта (барабани, Аргентина) та Олена Жукова (рояль, Україна).


А поділитися?Вам має сподобатись...