Для Львівщини планують придбати 5 карет швидкої допомоги

logo
155108_dlja_lvivwini_planujut_pridbati_5_karet_s.jpeg


Завтра на сесії Львівської облради депутати розглядатимуть можливість придбання 5 нових карет швидкої медичної допомоги.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив депутат Львівської обласної ради Юрій Огоновський.

Завтра, під час сесії Львівської облради, депутати розглядатимуть зміни до бюджету Львівщини на 2017 рік. Згідно з ними, для потреб області планують придбати 5 машин невідкладної допомоги.

«Є катастрофічна ситуація з каретами швидкої медичної допомоги у Львівській області, яку потрібно негайно виправляти. Це проблема, яка стосується кожного львів’янина. На трьох комісіях я відстоював можливість закупити карети швидкої допомоги. Моєю маленькою перемогою є те, що 5 карет таки передбачені в програмі, за яку, я сподіваюся, проголосують депутати завтра. Чому я маю депутатам на кожній сесії пояснювати, що медицина в нас потребує фінансових вливань, і кошти, що в нас є, можна розприділити по-правильному, але, зрештою, керівник новоспеченої Служби екстреної медичної допомоги навіть не присутній на сесіях», – розповів Юрій Огоновський.

Також депутат облради Іван Собко додав, що за 9 місяців бюджет Львівщини вдалось перевиконати на 35 млн грн. Із них 27 млн грн скерують на медичну субвенцію.


А поділитися?