Для Львова придбають установку для утилізації медичних відходів

logo
156108_dlja_lvova_pridbajut_ustanovku_dlja_utili.jpeg


У міському фонді охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік передбачили 1 млн грн на встановлення піролізного інсенератора.

Модульний комплекс для утилізації медичних відходів встановлять, аби убезпечити довкілля, у рамках міської Комплексної екологічної програми на 2017-2022, – повідомили в управлінні екології ЛМР.

Установка дозволить знешкоджувати медичні відходи, що утворюються у закладах охорони здоров’я — лікарнях, аптеках, дискансерах, хоспісах, ветклініках, лабораторіях та ін.

До переліку таких відходів належать використані матеріали для перев’язок, одноразові шприци, рукавички, рентгенівські плівки, заражена кров тощо.

«Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, а також виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення», – йдеться у повідомленні управління.

Слід зазначити, що такий тип відходів не може утилізуватися спільно з ТПВ, оскільки містить велику кількість токсичних сполук (наприклад, цитостатичні препарати, антибіотики) і радіоактивних речовин.

Нагадаємо, у Львові просять створити службу допомоги особам в стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також:

Підтримати не можна зупинити: чим загрожує Львівщині спалювання кислих гудронів.


А поділитися?Вам має сподобатись...