Для оранжереї у Стрийському парку придбають нові екзотичні рослини

logo
117037_dlja_oranzhereji_u_strijskomu_parku_pridb.jpeg


«З 2005 по 2015 рік вона просто стояла, гнила. Якщо би її не почали ремонтувати, вона би зігнила повністю, ті металеві конструкції впали би, і відновлення тоді би коштувало значно дорожче», – вважає Андрій Галушка.

Як зауважив посадовець, 2015 року управління екології виступило з ініціативою ремонту оранжереї, забезпечило розробку самої проектної документації, і в 2015-2016 роках були проведені роботи з її відновлення: аби покращити теплозбереження, однотонне скло замінили склопакетами, встановили твердопаливні котли, є паливо до них, у приміщенні відновили невеликий басейн з фонтанчиком.

У 2016 році здійснили першу закупівлю рослин. З 95 тисяч гривень, які були у розпорядженні, освоїли лише 30 тисяч.

«Виявляється, не так просто постачати рідкісні рослини в короткі терміни. І питання – де їх взяти, як їх поставити, питання доставки і питання пошуку — це є досить тривалий процес», – пояснив Андрій Галушка.

Як запевнив посадовець, цьогоріч на 65 тисяч гривень залишку оголосили тендери на закупівлю рослин, у системі Prozorro. Ніхто не зголосився.

«У такому випадку, закон нам дозволяє йти на переговори з тими чи іншими підприємцями, які займаються цією сферою. На сьогодні ми вже маємо потенційного продавця рослин, які ми хочемо закупити. Вирішується питання підпису угоди», – розповів посадовець.


А поділитися?