Для спорудження спорткомплексу на Сихові у Львові створили окреме комунальне підприємство

logo


Новостворене ЛКП “Палац ігрових видів спорту” фінансуватиметься з бюджету міста.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати створили Львівське комунального підприємство “Палац ігрових видів спорту”. За це рішення проголосувало 47 депутатів, – передає кореспондент Варіантів.

Відтак, для будівництва Палацу спорту на Сихові і популяризації ігрових видів спорту, міськрада Львова вирішила створити ЛКП “Палац ігрових видів спорту”.

Новостворене підприємство фінансуватиметься з бюджету міста за рахунок коштів, передбачених на фізичну культуру і спорт, а контроль за виконанням ухвали депутати поклали на заступника міського голови з гуманітарних питань Геннадія Васьківа.

Додамо, Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спорткомплексу на Сихові завершився восени 2017 року. Площа земельної ділянки, виділеної під його будівництво складає 14,6 тис м² і є між ТЦ “ВАМ”, ТЦ “Інтерсіті” і парком Івана-Павла ІІ на Сихові.

У червні цього року уряд затвердив субвенцію з держбюджету у 27 млн грн на будівництво комплексу. А у січні міський голова Львова Андрій Садовий створив спеціальну робочу групу, яка вирішуватиме проблемні питання, пов’язані з реалізацією цього проекту.

Також внаслідок будівництва тут знесуть автостоянку. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.