Для збору коштів на реставрацію Підгорецького замку створили краудфандинговий проект

logo
118507_dlja_zboru_koshtiv_na_restavraciju_pidgor.jpeg


Благодiйний фонд «Софос» (Sophos Charity Fund) створив краудфандинговий проект для збору коштів на реставрацію Підгорецького замку. Благодійники запланували зібрати 215 тис. грн для відновлення балконної групи північно-східної сторони замку. Кошти будуть витрачені на закупівлю матеріалу, виготовлення балясин, парапетів та установку.

«Наш план дій: виготовити і встановити нові балясини, парапети та водостік згідно з оригінальними кресленнями та використанням такого ж матеріалу, який використовували при будівництві, щоб зберегти первинний вигляд палацу», ‒ йдеться на сторінці проекту.

Фонд вже підписав договори про співпрацю з Львівською галереєю мистецтв ім. Возницького, яка опікується замком, та Львівською обласною адміністрацією. Також узгодили проект на проведення робіт, провели огляд, підготовили креслення балясин, парапетів та водостоків на правому північному балконі Підгорецького замку. Кошторис на ці роботи вже узгоджений.

Зараз зібрано майже 20 тис. До кінця проекту залишилося 80 днів. Кожен охочий може долучитися і зробити свій внесок до відновлення найгарнішого замку Львівщини. Кошти збирають на краудфандинговій платформі Na-starte.

Додамо, що благодійний фонд «Софос» створений з метою відродження і відновлення культурної спадщини України.

Краудфандинг або «громадське фінансування» — це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси разом, найчастіше через Інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій.

Підгорецький замок — пам’ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко 17 ст., є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.


А поділитися?Вам має сподобатись...