“Дні науки” у Львові: що відбудеться, а що скасували

logo


У Львові триває другий день “Днів науки” , в рамках якого музеї та університети, звично, відкривають свої двері, аби розповісти мешканцям та гостям міста про різноманітні цікавинки. У зв’язку з погодними умовами, частину екскурсій скасовано.

фото: galinfo.com.ua

фото: galinfo.com.ua

Як йдеться у повідомленні Державного природознавчого музею НАН України у Facebook: “Прогноз погоди на неділю лякає штормовими попередженнями і сильними снігопадами, тож з огляду на Вашу і нашу безпеку ми змушені скасувати  заплановані екскурсії. Приносимо вибачення всім, хто планував провести цей день разом з нами і обіцяємо, як тільки буде суха і сонячна погода запросити Вас на екскурсії до львівських парків”.

Нагадаємо, попередньо у межах “Днів науки” у Львові на неділю, 13 листопада у Державниму природознавчому музеї НАН України були заплановані орнітологічна, ентимологічна та ботанічна екскурсії.

Тим не менш, попередньо заплановані демонстрації у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудуться. Це підтвердив молодший науковий співробітник Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця Сергій Гончаров від імені “Днів науки”. 

 

Кафедра екології Львівського національного університету ім. Івана Франка

(за участі Біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка)

Локація: вул. Грушевського,4

Час:  із 12:00 до 15:00

Демонстрації:

Таємниці мурашника

Мурахи – соціальні тварини, а вчені, які вивчають поведінку мурах, мірмекологи, започаткували науку соціобіологію. А що ж таке соціалізація по-мурашиному? Як влаштована мурашина сім’я?

Амброзія – це не лише напій богів Олімпу, але і шкідлива рослина

Чому рослина, яка приносить багато шкоди і є чужинцем на нашій землі, називається такою поетичною назвою – амброзія?

Рослини, у яких усе навпаки

Мохи не мають коріння і судин. Яким чином вони виживають, та є ще й окрім того, є добрими індикаторами забруднення середовища?

Опублікувала Олена Ільків