Дні природної спадщини у Львові присвятять Арнольду Рьорінгу, – ПРОГРАМА

logo


image

Із 17 до 31 жотвня у Львові влаштують Дні природної спадщини. Серію краєзнавчих публічних заходів присвятять творцю львівських парків – Арнольду Рьорінгу. Цього року відзначають 180-річчя від дня його народження.

Як повідомили у пресслужбі ЛКП “Бюро спадщини”, для охочих влаштують серію заходів, у ході яких розповідатимуть про історію міських скверів, парків та палісадників. Таким чином у Львові хочуть привернути увагу мешканців та фахівців до стану львівських парків, запровадження посади міського садівничого та зеленої спадщини.

Так, цього року у Львові планують влаштувати Парковий університет із вуличними лекціями під час яких можна буде дізнатися історію парків, палісадників міста, вклад у розвиток Арнольда Рьорінга. А також – почути фахові розповіді про догляд за парками та їхню роль у контексті кліматичних змін. На площі Ринок встановлять інформаційні стенди про Рьорінга, влаштують екскурсії головними зеленими зонами міста, майстер-класи для дітей.

Усі події відбуватимуться за попередньою реєстрацією з дотриманням карантинних обмежень. Зареєструватися можна буде за посиланням у подіях на сторінці “Бюро спадщини” у фейсбуці, ближче до дат їх проведення. Розклад подій у Львові: