До Дня Конституції України на Львівщині відбувся мистецький захід – «Візерунки Батьківщини»

logo


Концертнапрограма представляла традиції різних регіонів України у виконанні 4 танцювальних груп віком від 7 до 18 років за участі 100 учасників ансамблю.

Сьогодні, 28 червня, з нагоди відзначення Дня Конституції України біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мистецький захід – «Візерунки Батьківщини» за участі Народного дитячо-юнацького хореографічного ансамблю народного танцю «Полуничка».

Концертна програма представляла традиції різних регіонів України у виконанні 4танцювальних груп віком від 7 до 18 років за участі 100 учасників ансамблю.

«Сьогодні, в День Конституції України, ми в першу чергу дякуємо Збройним Силам України, які незламно, мужньо і самовіддано захищають  нашу територію, незалежність, мову і самобутність.

Енергія, сила, ритм, любов, енергійність, співзвучність – саме це ми сьогодні бачили під час мистецького дійства «Візерунки Батьківщини», який став відображенням культурного багатства і традицій України через мову танцю.Бо Україна – наша Батьківщина! Україна – наша земля! Неповторна своїми традиціями. Вражаюча етнічним розмаїттям та унікальна культурою», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Довідково:

У червні 1996 року депутати Верховної Ради від імені всього українського народу ухвалили Конституцію України. Це сталося на п’ятий рік після проголошення незалежності нашої країни. Ухвалення Конституції закріпило правові основи нашої держави і стало важливим кроком у забезпеченніправ людини та громадянина. До речі, День Конституції України – це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції сто шістдесят першою її статтею.

Організатор заходу – департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.