До Дрогобича завітала делегація з Кракова

logo


Дрогобич приймає офіційну делегацію з культурної столиці Польщі – Кракова. Дружнє до нас місто з перших днів повномасштабної війни підтримує Україну
та Дрогобицьку громаду зокрема у стратегічно важливих напрямках. Така співпраця між містами розпочалась з партнерства між місцевими комунальними підприємствами – Краківським водоканалом та КП «Дрогобичводоканал».

Символічно, що гості прибули до Дрогобича в час проведення традиційного фестивалю Бруно Шульца – Шульцфест 2024, який щороку єднає українську та польську сторони та всіх поціновувачів творчості Бруно Шульца, сучасної літератури, музики та мистецтва.

Вчора делегація відвідала
відкриття фестивалю, яке відбулось у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича, а вже сьогодні відбувся офіційний прийом у міського голови Дрогобича Тараса Кучми, до якого долучились керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та керівниця організаційного відділу Ірина Кушнір.

У складі делегації до Дрогобича завітали голова правління Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара, члени
наглядової ради водоканалу Павел Сендерик, Катерина Ячимська та Маріуш Шубра.

Під час прийому сторони обмінялись напрацюваннями та думками щодо проєктів, які вже зараз реалізовуються містами, а також окреслили напрямки подальшої співпраці.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма обговорив з очільником Краківського водоканалу Пйотром Зєнтарою напрямки майбутніх проєктів. В їх числі – реалізація масштабного та далекоглядного проєкту ГІС (геоінформаційна система). У Польщі така робота
триває вже два десятиліття. Дрогобич її розпочав власними силами та вже має перші напрацювання.

Також обговорили питання культурно-освітньої співпраці та проєкти, які можуть допомогти Дрогобичу досягати енергетичної автономії.

Так як працює Краків над залученням грантових програм – є зразковим прикладом для наслідування. Ми пишаємось тим, що можемо переймати ваш досвід. Також хочемо бути корисними для вас, ділитись нашим досвідом – зокрема у сфері реабілітації та
психологічного відновлення людей. Дякуємо вам за те, що ви робите і маємо надію, що наша співпраця буде взаємовигідною для обох сторін», – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

В підсумку офіційного прийому сторони обмінялись сувенірними подарунками, після чого гості з Кракова мали змогу ознайомитись детальніше з напрацюваннями Дрогобича у сфері охорони здоров’я, освіти та роботою з ГІС.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Tuesday July 9th, 2024

Через оновлення системи, опція поповнення ЛеоКарт може відбуватися із
затримкою

Tuesday July 9th, 2024

Всі 73 громади Львівщини стали членами Міжнародної хартії відкритих даних

Tuesday July 9th, 2024

Найближчим часом продовжать ремонтні роботи на вулиці Мекелити у Стебнику

Tuesday July 9th, 2024

У Львові вчетверте преревіряли якість води в басейнах міста

Monday July 8th, 2024

Сьогодні розпочинається ремонт
дорожнього покриття на вулиці Опришківській

Monday July 8th, 2024

Ще 50 дронів та 2 системи РЕБ закупили і передали військовим від громади Львова

Monday July 8th, 2024

У Львівавтодорі розповіли, як працює система е-квитка під час відключення електроенергії

Monday July 8th, 2024

У Личаківському районі Львова буде два нові сквери

Sunday July 7th, 2024

Львівщина розширює спектр адміністративних послуг у ЦНАПах

Sunday July 7th, 2024

Через вимкнення електроенергії громадам Львівщини рекомендують придбати електронні сирени