До інспекції архітектурно-будівельного контролю у Львові за рік надійшло 1600 звернень

logo
66561_do_inspekciji_arhitekturno_budivelnogo_ko.png


Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові розпочала свою діяльність 29 квітня 2016 року. За цей період роботи ДАБК провела 603 перевірки, винесла 308 постанов, за результатами яких у міський бюджет було повернено 2,9 млн грн. За результатами перевірок інспекцією загалом накладено штрафів на суму 7,5 млн грн. На підставі звернень громадян та юридичних осіб про порушення, було проведено 12 планових та 591 позапланову перевірки. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Основними порушеннями законодавства у сфері містобудівної діяльності, які виявили під час проведення перевірок, було виконання будівельних робіт із порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. Також проводилося виконання будівельних робіт без отримання права на них, зафіксовані факти наведення недостовірних даних у документах та недопущення посадових осіб Інспекції до об’єктів будівництва для проведення перевірок.

«Оскільки за 2016 рік було виявлено велику кількість самочинно збудованих об’єктів на етапах завершення будівництва, що зумовило подання позовів про знесення, основним завданням на 2017 рік інспекцією буде виявлення усунення порушень та притягнення до відповідальності суб’єктів містобудування на початкових стадіях будівництва з метою недопущення порушень прав мешканців на житло», – розповів начальник інспекції ДАБК Володимир Цабак.

Окрім того, інспекцією ДАБК у 2016 році розглянуто 3172 дозвільних документи, рішення по 1874 із яких – позитивне, а 1298 – відмовлено у зв’язку з недоліками. Також інспекція видала 58 наказів про скасування дозвільних документів про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єкта до експлуатації


А поділитися?