До Львова активно надходить гуманітарна допомога з-за кордону (відео)

logo


image

До 1-го ТМО Львова з Румунії прибули 2 великогабаритні автівки з 30-тонним вантажем 

 До 1-го ТМО Львова вперше надійшла гуманітарка з Румунії. У лікарні зазначають, що вони попередньо про неї не домовлялися і таким чином іноземні колеги зробили сюрприз нашим медикам. Також допомога надходить постійно і з інших джерел. 

Ми домовляємося, займаємося співпрацею із іншими країнами, і з українцями в Німеччині, Польщі, Італії, Франції, Канаді, США у дуже-дуже багатьох країнах світу. І всі хочуть нам допомогти. Усі об’єднуються заради того аби зібрати медикаменти, речі 1-ї необхідності, хірургічні, якісь інструменти для українців, — Ірина Заславець, директорка з розвитку 1-го ТМО Львова. 

За добу прибуло 2 великогабаритні автівки з 30-тонним вантажем.   

Що ми робимо, ми розвантажуємо. Частину залишаємо тут у себе, частину відправляємо у нашу дитячу лікарню. Ще є 8-ма лікарня у Львові, яка теж належить до нашого медичного об’єднання, якісь речі віддаємо на блок-пости, щось передаємо далі в Київ на Схід в інші регіони. Тобто відправляємо тим кому це потрібно, — Ірина Заславець. 

Також додаткову допомогу надіслали іноземні колеги до опікового відділення 8-ї міської лікарні. 

Лікарі з Вроцлава привезли нам гуманітарну допомогу: медикаменти, обезболююче, перев’язувальні матеріали, антисептики, дитяче харчування, дитячі вітаміни, шприци, голки, ну таке, що неохідне для повсякденної роботи, — Василь Савчин, керівник центру термічної травми та пластичної хірургії 8-ї лікарні 1-го ТМО Львова. 

У медзкаладі наголосили, що легко зможуть прийняти одразу близько 20 дітей у разі потреби.  А також усіх інших осіб, які потребуватимуть спеціалізованої допомоги. Також розповіли й про правила надання першої домедичної допомоги при отриманні опіку. 

Дуже важливо охолодити місце ураження, опікову поверхню проточною водою. Якщо немає можливості, то намочити тканину й закутати рану, щоб її охолодити і зняти дію тепловогово агента. Далі накласти пов’язку, знеболювальне і їхати до лікарів, — Василь Савчин. 

Загалом від початку війни до 1-го територіального медичного об’єднання Львова приїхали близько 5 вантажівок з гуманітарною допомогою. Далі буде більше, – кажуть медики. 

Віра Коновал – pravdatutnews.com