До Львова літаком привезли 26 поранених українських бійців

logo


Представник медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк повідомив, що із зони АТО в Львів літаком привезли 26 поранених бійців ЗСУ.

Про це він розповів на прес-конференції, новину передає “Преса України”.

“До Львова прибув борт з 26 бійцями. Попередньо, шість із них – терапевтичного спрямування, інші потребують хірургічного і неврологічного лікування. Зараз бійців перевозять до Військово-медичного клінічного центру”, – зазначив представник Міноборони.

Поронюк сказав львів’янам та волонтерам, що не потрібно збирати продукти для бійців АТО. Тому що у Військово-медичному клінічному центрі харчування якісне і відповідає спеціальним дієтам.

Раніше повідомлялося, що на озброєнні “Луганської народної республіки” та “Донецької народної республіки” є 380 російських танків, понад 900 одиниць бойових броньованих машин, понад 1000 одиниць артилерії. Також на озброєнні бойовиків є 350 одиниць систем протиповітряної оборони.

Нагадуємо, 72 випадки порушення режиму тиші нарахували у штабі АТО за минулу добу, 13-14 лютого. Найбільш інтенсивно бойовики атакували Маріупольський та Донецький напрямки, пускаючи в хід крупнокаліберну артилерію та техніку.

Коментарі