До Львова прибули перші трамваї з Німеччини, – ФОТО

logo
201673_do_lvova_pribuli_pershi_tramvaji_z_nimech.jpeg


Завтра у місті очікують отримати ще 3 трамваї.

Сьогодні, 23-го липня, до Львова прибули перші три трамваї з Німеччини. Про це поінформували у прес-службі ЛМР, передає 032.ua.

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, зараз трамваї перебувають на території трамвайного депо — в організаційно-митній зоні. А після проходження усіх юридичних процедур зможуть розпочати курсування на маршрутах.

Читайте також: На об’їзній дорозі Стрия автомобіль Volkswagen збив 7-річну дитину

«Наступні партії надходитимуть по 8 одиниць кожного місяця, щоб у жовтні мати вже всі 30 одиниць. Зараз німецькі трамваї на території трамвайного депо. Після проходження процедури розмитнення проведемо заміну візків. Також необхідно отримати сертифікацію, згідно з українським законодавством. І лише після проходження усіх цих процедур трамваї зможуть розпочати роботу на маршрутах», — зазначив Андрій Білий.

Нагадаємо, цього року львівський громадський транспорт має суттєво оновитися. Крім 30 вживаних трамваїв із Німеччини, докінця року ЛК «АТП-1» очікує отримати 150 нових великогабаритних автобусів.

Читайте також: Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який стріляв у скрипальку в центрі Львова


А поділитися?Вам має сподобатись...