До Львова привезуть мощі великомученика Димитрія Солунського

logo
156100_do_lvova_privezut_mowi_velikomuchenika_di.jpeg


На запрошення архієпископа Львівського і Галицького Філарета до Львова вперше прибудуть мощі (правиця) святого великомученика Димитрія Солунського. Привезе святиню із Греції до нашого міста делегація духовенства Елладської Православної Церкви на чолі із митрополитом Верійським, Науським і Кампанійським Пантелеімоном, повідомляє Львівська єпархія Української православної церкви.

Читайте також

На Львівщині відремонтують чотири старовинні церкви
У Львові реставрують ще один храм

Великомученик Димитрій Солунський відомий і шанований у всьому християнському світі святий, а особливим чином вшановується серед слов’янських народів, зокрема в Україні, як покровитель воїнів, захисник міст і сіл, молитвеник за мир і благополуччя.

Мощі великомученика Димитрія перебуватимуть з 15 по 18 грудня у Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова (вул. Короленка, 3). Вклонитися нетлінній правиці святого, та взяти участь у молитві буде можливість у храмі цілодобово. Особливим чином в ці дні буде підноситися посилена молитва до святого покровителя воїнів за захисників нашої Вітчизни та мир в Україні.

Урочиста зустріч святих мощей відбудеться 15 грудня о 15:00.


А поділитися?Вам має сподобатись...