До Львова приїхав посол Індонезії (ФОТО)

logo


Зустріч із керівництвом Львівщини

Сьогодні та завтра у Львові перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Аріф Мухаммед Басалама.

Про це повідомив в о голови Львівської обласної ради Юрій Холод, пише Четверта студія.

Під час ранкової зустрічі з дипломатом ми обговорили розширення економічних, освітніх такультурних зв’язків між нашими країнами. Зокрема, я подякував Індонезії за її гуманітарну допомогу нашій медицині в часі війни.

Попри те, що Індонезія заявляє про нейтралітет щодо російсько-української війни, її керівництво вболіває за її завершення, адже, як і наша країна, зацікавлене у розширенні економічних зв’язків з Україною.

Торік обсяг торгівлі товарами між нашими державами склав 326,7 мільйонів доларів США. А експорт українських товарів зріс на більш ніж третину і дорівнював129,27 мільйонів доларів.

І, незважаючи на спроби Росії перешкоджати цивільному судноплавству в Чорному морі, Україна готова нарощувати постачання сільськогосподарської продукції, особливо зернових, в Індонезію, населення якої складає близько 267 мільйонів осіб.

Водночас, як заявляв президент Зеленський, Україна зацікавлена в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і прагне отримати статус Секторального діалогового партнера Асоціації. А Львівщина, у своючергу готова розвивати побратимські зв’язки з регіонами Республіки Індонезія.

Крім того, нас цікавить розширення співпраці з Індонезійськими регіонами у напрямах: ✔️військово-технічної допомоги; ✔️енергетики (постачання турбін, генераторів, трансформаторів для теплових та гідроелектростанцій); ✔️металургії; ✔️інформаційних технологій, адже цифрова економіка Індонезії є однією з найбільших та найдинамічніших в регіоні медицині та фармакології.

Нагадаю, що міжУкраїною та Індонезією від 2022 року діє безвізовий режим, якщо тривалість поїздки не більше 30 днів.

А цими днями наші дві країни відзначають 32 роки від дати встановлення дипломатичних відносин. З цієї нагоди завтра, 11 червня, у Львівському історичному музеї (в “Італійському дворику”) відкриють виставку «Індонезія крізь призму обʼєктива».

Коментарі

Позначки: Індонезія,Андрій Годик, Львівська обласна рада, Юрій Холод