До Львова вперше приїдуть відомі австралійські джазмени

logo
148738_do_lvova_vpershe_prijidut_vidomi_avstrali.jpeg


На львівському джазовому фестивалі «Jazz Bez» виступить всесвітньовідоме австралійське тріо The Necks. Це перший приїзд джазових музикантів з Австралії до України.

Гурт The Necks відомий своєю колаборацією з Ніком Кейвом, Браяном Іно, Swans та іншими виконавцями. Світову слави австралійці здобули завдяки своїй унікальній музичній мові, сповненій довгими імпровізаціями. Тріо складають: Кріс Абрамс (фортепіано, орган хамонда), Ллойд Свантон (контрабас) та Тоні Бак (барабани). Нещодавно гурт відзначив свою 30-ту річницю.

В Україні The Necks представлять свій 19-й альбом «Unfold». Концерти відбудуться в рамках XVІІ міжнародного джазового фестивалю «Jazz Bez» у Луцьку (8 грудня), Києві (9 грудня) та Львові (10 грудня).

Фестиваль «Jazz Bez» відбудеться із 1 по 10 грудня 2017 року у 16-ти містах України і Польщі. Загалом у фестивалі «Jazz Bez» візьме участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Великобританії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України. За 16 років існування фестивалю на ньому виступило понад тисячу музикантів.


А поділитися?Вам має сподобатись...