До в’їзду у Брюховичі комунальники проводять поточний ремонт дороги

logo
175762_do_v_jizdu_u_brjuhovichi_komunalniki_prov.jpeg


Шляхо-ремонтне підприємство Шевченківського району розпочало поточний ремонт дороги у передмісті Львова – до селища Брюховичі. Комунальники мають ліквідувати найбільші ями, які можуть стати причиною аварій.

Роботу розпочали у вівторок, 13 березня. Продовжать ще у середу. Це ділянка від межі міської забудови до Брюховицього цвинтаря. Латають ями з допомогою гарячого асфальту.

«Це поточний ремонт вуличної мережі. Погодні умови сприяють, так як температурний режим у середньому – 10 градусів тепла. За такої температури можна виконувати ремонтні роботи. Хочемо максимально в стислі терміни вкластися, бо далі будуть несприятливі погодні умови», – розповів заступник із житлово-комунальних питань Шевченківської РА Святослав Костяка.

Після цієї дороги також підлатають виїзд до Жовкви, вулиці Миколайчука, Пилипа Орлика та підйом на вул. Варшавську із вул. Замарстинівської.

Нагадаємо, цього тижня закриють на ремонт ще одну ділянку вул. Личаківської. Також взялися за частину вулиці Замарстинівської. А у квітні розпочнуть капітальний ремонт вул. Тернопільської.


А поділитися?