До воріт пологового у Львові підкинули новонароджену дівчинку (відео)

logo


image

Медики вже встигли назвали немовля – тепер новонароджену дівчинку звати Лілія. Дитина почуває себе добре та за нею постійно спостерігають лікарі.

Біля пологового будинку залишили немовля. Учора вночі пів на четверту до воріт пологового відділення на вулиці Раппопорта у Львові підкинули новонароджену дівчинку. Плач дитини почув охоронець.

Він вийшов на вулицю і побачив біля воріт загорнуте у рушник немовля. Чоловік одразу ж приніс малечу в приймальне відділення лікарні. За оцінками медиків, дитину підкинули приблизно за дві години після пологів, адже у неї ще кровоточила пуповина.

На час огляду температура тіла дівчинки була всього 33°, тобто, вона була переохолоджена. Медики ж зупинили кровотечу, відігріли дитину і взяли у неї всі необхідні аналізи, а про цей факт одразу повідомили у поліцію.

З того огляду який ми бачимо, вона є в задовільному фізичному стані. Ніяких ні вад, ні нічого ми не бачимо. Нормально вона їсть і їй зробили швидкий тест на інфекції, в тому числі і на СНІД. Він є від’ємний і ще взяли багато аналізів, які є ще в роботі, – розповіла завідувачка відділення новонароджених Галина Наконечна. 

Наразі стан новонародженої дівчинки задовільний, фізично вона здорова – її вага 3050 грамів, а довжина 53 см. Дитина перебуває під наглядом неонатологів пологового відділення 3-ї міської клінічної лікарні.

Зокрема, за інформацією Тvoemisto.tv дівчинку назвали Лілею. 

У календарі наші неонатологи знайшли, що в той день, коли дівчинку нам підкинули, саме свої іменини відзначали Лілії, тому й так назвали. Чи буде це ім’я їй надано надалі, чи виберуть інше – нам не відомо, – повідомила заступниця головного лікаря з медичної роботи Наталія Чередніченко.