Доля парку “Знасіння” не цікавить саму адміністрацію парку

logo


park znesinnya4Львівський апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження на рішення Сихівського суду (головуючий суддя Радченко Е) про скасування ухвали ЛМР, якою затверджено Держакт парку “Знесіння”. 

“Цілий місяц Сихівський суд передавав справу до апеляції. Я написала скаргу І справа дивовижним чином швиденко опинилась в апеляції. Одним словом – головуючий суддя Гудим Любомир Ярославович. До розгляду справа ще не призначена, бо тільки відкрили провадження і тепер суд буде вивчати матеріали і дивитись чи може треба щось витребувати, когось викликати і т.д. “- повідомила юрист, голова ГО «Правозахисний центр ім. Генерала УНР В. Сікевича», Наталія СікевичАпеляційне провадження відкрито за трьома апеляційними скаргами- ЛМР, “Екоправо” і від ГО «Правозахисний центр ім. Генерала УНР В. Сікевича».РЛП “ЗНЕСІННЯ” апеляційну скаргу не подав. “Скасування державного акту парку не хвилює сам парк? Я маю платити свої 1700 грн. щоб скасувати це рішення, витрачати час на написання апеляції, збирання копій, подачу, копання щоб справа поїхала в апеляцію, знову написання скарги, ходити в апеляцію щоб провадження відкрилось… Це що МОЯ приватна ділянка? Ні. Я не маю куди и свої гроші і свій час дівати? Теж ні, бо маю. Чи може це все ж комунальна земля і було створено ціла комунальна установа зі штатом (дирекція парку), яка утримується за рахунок бюджету (куди я теж плачу до речі) – щоб слідкувати за такими речам? Чи дуже зайняті пректом “реорганізації” парку з 30 гектарам замощення, забудовою і т.” – нарікає юрист.

Нагадаємо, що 18 вересня 2017р. о 18.00 у Львівській міськраді у великій сесійній залі відбудеться слухання по проекту облаштування території РЛП “Знесіння”.

Як повідомляє  голова ГО «Магдебурзьке право», заступник голови Українського лікарського товариства у Львові Зоряна Іванків, до запропонованих для ознайомлення громаді інформації багато запитань та застереженнь.

“1) Хто є ініціатором цього громадського слухання? 2) Відсутні усі графічні матеріали, розроблені в межах пропонованого на громадському слуханні Проекту організації території парку “Знесіння”, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів. 3) Відсутній повний текст Проекту організації території парку “Знесіння”, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів. 4) Не вказано, хто коли замовив і оплатив розробку Проекту організації території парку “Знесіння”, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів. 5) Не надано копію завдання на проектування, поданих розробнику для розробки Проекту організації території парку “Знесіння”, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів.6) Чому проект розвитку парку лобіюється в.о.директора? А не законним директором РЛП “Знесіння”, який мав би бути прийнятий шляхом проведення конкурсного відбору?7) Чи розглянутий проект науково-методичною радою парку “Знесіння” і який винесено висновок?” – зазначає пані Іванків.

Судячи з усього долею парку переймаються більше активісти, ніж сама адміністрація РЛП “Знесіння”.