Донорство крові для передчасно народжених дітей: як львів’янам долучитися до акції

logo


image

Сьогодні, 26 листопада, львів’ян просять стати донорами крові для порятунку життя передчасно народжених дітей. Акцію уже всьоме організовують батьки «поспішайки» Яніни – Христина Гунчак та Ілля Нікулін.

Про це повідомляє Твоє місто. 

Подробиці

Сьогодні, 26 листопада, з 09:00 до 13:00 усі охочі львів’яни можуть стати донорами крові для передчасно народжених немовлят. 

Охочі допомогти можуть звернутися у Львівський обласний центр служби крові на вулиці Пекарській, 65.

Донька Іллі Нікуліна та Христини Гунчак, організаторів акції,  народилася раніше терміну – на 33-му тижні вагітності із вагою 2190 г. У неї не було критичної маси тіла, але дівчинка не могла дихати. Через це їй довелося упродовж 16 днів перебувати у реанімації під апаратом штучного дихання.

Загалом у лікарні дитина з мамою пробули місяць. Зараз дівчинці майже 6 років, і з нею все гаразд. Проте перші роки її життя – це була невтомна праця батьків.

Більше новин про події Львівщини:

У Стрию заклали перший камінь у спорудження нового заводу. Це буде сучасне підприємство із виготовлення виробів з автоклавного газобетону потужністю 480 000 м3/рік.
25 листопада у Львівській міській раді затвердили передавальні акти медичних закладів, які входять в об’єднання невідкладної допомоги, тож незабаром воно розпочне свою роботу.