Дорогу Львів – Самбір відремонтують за ₴741 млн

logo
63190_dorogu_lviv_sambir_vidremontujut_za_741_m.jpeg


Цьогоріч на Львівщині відремонтують 62-кілометрову ділянку траси Львів – Самбір – Ужгород. На середній поточний ремонт дороги зі Львова до Самбора служба автодоріг Львівщини планує витратити 741 млн грн.

10 лютого служба автодоріг Львівщини оголосила тендер на середній поточний ремонт дороги Львів – Самбір – Ужгород на ділянці від Львова до Самбора. Визначити підрядника планують 19 квітня, а завершити ремонт – у грудні 2017 року.

Згідно з тендерною документацією, під час ремонту мають облаштувати систему водовідведення та дощоприймачів, покласти асфальт, відремонтувати 60 кишень на зупинках громадського транспорту та облаштувати 20 нових кишень. Передбачені також ремонт тротуарів, встановлення відбійників і дорожніх знаків та нанесення розмітки.

У тендері вказана планована вартість ремонту – 741 млн грн. Як уточнили ZAXID.NET у службі автодоріг Львівщини, йдеться про кошти від митних надходжень.

Нагадаємо, що у 2015 року Президент України підписав закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент запроваджено у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

У 2016 році за кошти від митних платежів відремонтували ділянку дороги Львів – Самбір – Ужгород від Самбора до межі із Закарпатською областю.

Загалом торік Львівська область отримала від митних платежів близько 870 млн грн на ремонт доріг.


А поділитися?