Дорогу Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий почнуть будувати навесні

logoФото ілюстративне: Galnet

Сьогодні, 4 грудня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів онлайн-зустріч із воєводою Підкарпатським Евою Леніарт щодо будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі.

Як розповіли у Львівській ОДА, згідно з договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща, українській стороні виділили кредит – 19, 5 мільйонів євро для будівництва під’їзної дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

“Станом на сьогодні ми отримали позитивний висновок щодо будівництва та подали документи на отримання дозволів для початку робіт, які орієнтовно розпочнуться весною”, – зазначив очільник області Максим Козицький.

У відповідь воєвода Підкарпатський Ева Леніарт зазначила, що вартість будівництва пункту пропуску – 109 мільйонів злотих. Запланований термін – 4 роки. Польська сторона очікує завершення тендерних процедур на будівельні роботи.

У межах онлайн – розмови також порушили питання відновлення міжнародного залізничного сполучення Зауж (Республіка Польща) – Хирів (Україна) з продовженням маршруту по колії європейського стандарту в напрямку Нижанковичі – Перемишль.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.